.

.

Џамбо Гигант Luft Балон, 3FT 90cm Круг Јасно Балон, Огромен Транспарентна Партија Birthday Балон

Џамбо Гигант Luft Балон, 3FT 90cm Круг Јасно Балон, Огромен Транспарентна Партија Birthday Балон

DEN 90.72
DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3405531108616885 11.11 Врвот Супер Попуст US $ 2.29 /парче US $ 0.89 /парче US $ 0.99 /парче US $ 1.19 /парче US $ 3.58 /парче US $ 0.38 /парче US $ 1.69 /парче US $ 0.83 /парче US $ 0.69 /парче US $ 1.99 /парче US $ 0.55 /парче US $ 0.89 /парче US $ 0.89 /парче US $ 0.55 /парче US $ 0.78 /парче
3405531108616885
Овој Оглас е за :
1 PC X 36inch Гигант 90cm Јасно Круг Балон.
Надуени Големина : 90cm
ЈАСНО БОЈА САМО!
Нови ~ Од Partyn Balloon
НАПОМЕНА :
1.Оваа ставка може да дојде без бескорисни мало пакет .
2. Ние брод на налози подолу 7од Кина Пост Мал Пакет + , НАС.ЕУ 15-30days., RU,BR 25-40days.
2. Ве молиме да се потсети да го продолжи времето за испорака ако не пристигнат на време.
3. Ве молиме да Комуницирам пред отворањето Спор или Негативни Повратни информации .
4. Можете да Оставите Порака помеѓу ставање ред и завршување на плаќање.
Ви благодариме за посетата на Partyn Balloon
Внимание : Балони можат да бидат 0.3-0.5% го оценувате штета,ве молиме љубезно, истакна!
Галерија :
Авторски Права Partyn Balloon® 2013.

Кон својствата

боја:
Јасно боја само
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Назад На Училиште,Нова Година,Велигден,денот на Благодарноста,Божиќ
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
PB-CB002
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
SanMart
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
No
Објектот:
издишан балон
Големина:
36inch
Тежина:
13g
Надуени Големина:
90-100cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата