.

.

Големина 26*5.5*3.7 cm Празен Прозорец Macaron boxe,торта кутија, 10PCS/МНОГУ

Големина 26*5.5*3.7 cm Празен Прозорец Macaron boxe,торта кутија, 10PCS/МНОГУ

DEN 719.52
DEN 662.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Kraft Greaseproof Paper Size : 26*5.5*3.7 cm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение Хартија за Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 10 компјутери по многу. Цената само за покривање на кеси, не вклучувајќи и други додатоци, свила лента треба да додадете цена,ако ви треба ве молиме да договор со нас .

Кон својствата

Повод:
Денот на планетата земја,Партија,Куќа се Движи,Свадба & Ангажирање на Децата Ден
Шема:
Никој
Број На Модел На:
m1640
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
10pcs
Употреба:
торта кутија
Употреба:
Торта десерт

Најдобри предлози во категоријата