.

.

3D Валентин Ден Љубов Честитки Pop-Up Хартија Kirigami Ласерски Сече Гроздобер Подарок Картички Мостовите на Медисон Каунти

3D Валентин Ден Љубов Честитки Pop-Up Хартија Kirigami Ласерски Сече Гроздобер Подарок Картички Мостовите на Медисон Каунти

DEN 208.32
DEN 160.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


До сите драги клиенти :
◆ Сите наши картички ќе дојде со коверт. Вие не треба да купат плик одделно.
◆ Ние може да ви помогне да напишете некои слатки зборови за вашиот љубовник или семејство или пријатели или било какви други кои што го сакате.
◆ Вашата цел ќе биде слободен користи заштитна пакување за да се заштити вашите картички.
◆ Сите наши производи се произведени од материјали од врвен квалитет.
◆ Бидејќи нашата услуга по продажбата е најдобар. Затоа нашите повратни информации ниво е на високо ниво.
◆ Ние се многу дарежливи на нашите редовни клиенти и следбеници.
◆ Ние често се користи скапи но брза испорака метод за нашите купувачи од себе .
◆ Може да се прилагодите и дизајн сите картички во зависност од вашите барања.
Категорија : 3 D Pop-Up Картички
Боја : Сребрена
Тежина : 29g
Коверти : Да
Техника : Ласерски Сече
Печати : Никој
Картичка Големина : 14.9*15cm
Прилагодено : Yes ( MOQ : 100 компјутери)
Пакување : OPP Вреќа
ПРИЛАГОДЕНО :
Ние може да го прилагодите производи од хартија како било кој начин. Ако сакате да се дизајнира нов производ или изберете картички, ве молиме контактирајте со нас да ни кажете на вашите барања.
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress, ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите postive коментар и 5-ѕвезди повратни информации.
2.Ако не се задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.

Кон својствата

Музика:
No
празник:
Денот на вљубените
Број На Модел На:
1018S
Стил:
Фестивали
Бренд Име:
Хартија Spiritz
Шема:
Виткање Тип
Тип на картичка:
Честитки/Роденден Картички/Божиќ Картички/Ви Благодариме Картички
Повод:
Роденден/Божиќ/Нова Година/Денот на Вљубените/Свадбена/Партија
useage:
Подарок Картички/Честитки
Технологија:
Рачно изработени 3D POP-UP Картички
Материјал:
Уметност Од Хартија/Картон Хартија/Хартија Бисер
Адаптер:
Љубовници,Пријатели,Деца,Жени,Шеф,Вработените,Клиентите,Татко,Мајка
Индивидуализира Печатење:
Yes (MOQ=100)
плик:
Yes (Слободни)

Најдобри предлози во категоријата