.

.

50pcs/многу Голем големина на Црниот Авион Картонски Кутии, рачно изработени Подароци/ Накит/ Снек Пакување, Кутии

50pcs/многу Голем големина на Црниот Авион Картонски Кутии, рачно изработени Подароци/ Накит/ Снек Пакување, Кутии

DEN 967.68
DEN 890.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


50pcs/многу - Црна Картон Пакување Кутија Занает Подарок Пакување, Кутии Бонбони кутија Козметички рачно изработени Сапун сандак
Големина на : (прибл. 1cm=0.39" ) 5.8*5.8*3.2 6.5 см*6.5*3cm 7*7*3cm 7.5*7.5*3cm 8*8*4cm 8.5*8.5*3.5 cm 9.5*9.5*3cm 9.5*9.5*3.5 cm
Материјал : 350grams картон
Количина : 50pieces/многу
Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
*Трудот полето е празно, без било какви печати и ги красат . Можете да ги красат со лепило налепници, етикети, панделки и др
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.

За производи :
* Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн. Ние го цениме вашето разбирање.
* Сите производи се двојно проверени пред испраќање. Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.

За превозот :
* Ние сме користење на Aliexpress превозот систем. Нивниот систем автоматски ќе го избере превозот метод и производство на следење на број на вашата нарачка. Тоа може да се разликуваат во зависност од вашите нарачки' квантитет и тежина.
* Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.

Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Подарок Кутија Големина:
58x58x32mm, 65x65x30mm, 70x70x30mm, 75x75x30mm, 80x80x40mm, 85x85x35mm, 95x95x30mm, 95x95x35mm
Бренд Име:
eKangbuy
Број На Модел На:
krf-01
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман
Број на Компјутери:
50pcs

Најдобри предлози во категоријата