.

.

Свадба Додаток 2 ПАРЧИЊА 3M Streamers Гарланд Панделки Дома Декорација Партија Фаза ги Красат Боја на Лентата за Божиќ Дрво Декорација

Свадба Додаток 2 ПАРЧИЊА 3M Streamers Гарланд Панделки Дома Декорација Партија Фаза ги Красат Боја на Лентата за Божиќ Дрво

DEN 335.52
DEN 319.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


свадба додаток 1 PCS 3 M*17cm долго гарланд панделки дома декорација на сцената декорација боја бар Божиќ дрво декорација нови
Карактеристики : Божиќ decration,Зголемување на фестивалот атмосфера. Облечи вашиот елка,Свадба,забава,Куќа.
Спецификации : Димензии : 17*300cm Пакување : блистер картичка пакување
Пакет листата :
2 x Streamer
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

боја:
шарени
Број На Модел На:
ХГ-FP-0012
Повод:
Партија,Големиот Настан,Куќа Се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Денот На Благодарноста
Производ Класификација:
Streamers
Материјал:
Светла хартија
Тежина:
50g
Големина:
17cm*300cm
Точка име :
новогодишни декорации
Количина:
2 парчиња
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu(Копното Кинески)
Повод:
Свадба,Забава,Куќа
Божиќ Ставка Type:
Затворен Божиќ Декорација

Најдобри предлози во категоријата