.

.

3D pop-up рачно изработени разгледници за роденден ласерски сече шупливи гроздобер честитки Миленичиња куче креативни Животинско подароци со коверти

3D pop-up рачно изработени разгледници за роденден ласерски сече шупливи гроздобер честитки Миленичиња куче креативни Животинско

DEN 202.56
DEN 156.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


До сите драги клиенти :
◆ Сите наши картички ќе дојде со коверт. Вие не треба да купат плик одделно.
◆ Ние може да ви помогне да напишете некои слатки зборови за вашиот љубовник или семејство или пријатели или било какви други кои што го сакате.
◆ Вашата цел ќе биде слободен користи заштитна пакување за да се заштити вашите картички.
◆ Сите наши производи се произведени од материјали од врвен квалитет.
◆ Бидејќи нашата услуга по продажбата е најдобар. Затоа нашите повратни информации ниво е на високо ниво.
◆ Ние се многу дарежливи на нашите редовни клиенти и следбеници.
◆ Ние често се користи скапи но брза испорака метод за нашите купувачи од себе .
◆ Може да се прилагодите и дизајн сите картички во зависност од вашите барања.
Категорија : 3 D Pop-Up Картички Боја : Злато Тежина : 30g Коверти : Да Техника : Ласерски Сече Печати : Нема Картичка Големина : 13.8*15.9 cm Прилагоди : Да ( MOQ : 100 компјутери) Пакување : OPP Вреќа
ПРИЛАГОДЕНО :
Ние може да го прилагодите производи од хартија како било кој начин. Ако сакате да се дизајнира нов производ или изберете картички, ве молиме контактирајте со нас да ни кажете на вашите барања.
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress, ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите postive коментар и 5-ѕвезди повратни информации.
2.Ако не се задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.

Кон својствата

Бренд Име:
Хартија Spiritz
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
роденден
Стил:
Фестивали
Број На Модел На:
2040
Тип на картичка:
Честитки/Роденден Картички/Божиќ Картички/Ви Благодариме Картички
Повод:
Роденден/Божиќ/Нова Година/Денот на Вљубените/Свадбена/Партија
useage:
Подарок Картички/Честитки
Технологија:
Рачно изработени 3D POP-UP Картички
Материјал:
Уметност Од Хартија/Картон Хартија/Хартија Бисер
Адаптер:
Љубовници,Пријатели,Деца,Жени,Шеф,Вработените,Клиентите,Татко,Мајка
Индивидуализира Печатење:
Бесплатни Печатење (Yes ако повеќе од 50 парчиња)
плик:
Yes (Слободни)

Најдобри предлози во категоријата