.

.

Среќа 10pcs/број 18 Круг Фудбал/Фудбалски Игралишта Гумени Фолија Балони Играчки За Деца Игри Роденден Декорации

Среќа 10pcs/број 18 Круг Фудбал/Фудбалски Игралишта Гумени Фолија Балони Играчки За Деца Игри Роденден Декорации

DEN 235.20
DEN 193.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Среќа 10pcs/број 18" Круг Фудбал/Фудбалски Игралишта Гумени Фолија Балони Играчки За Деца Игри Роденден Декорации
Предмет Тип : Фолија Балони
Големина : 45*45см
Модел : Фудбал
Повод : Годишнина / Свадбена / Партија Декорација

Кон својствата

Број На Модел На:
LX0004
Повод:
роденден
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Објектот:
балони
објектот стил:
фолија балони
боја:
Сино / Розова
превозот:
Бесплатен превозот
облик:
Фудбал
Големина:
45*45cm
Шема:
Печати
Повод:
Партија / Роденден / Свадба Декорација

Најдобри предлози во категоријата