.

.

бесплатен превозот 10pcs/многу направи ЛОГО сина светлина Флеш Copter led Slingshot LED Copter Осветлување до Играчка Led Стрелка Хеликоптер

бесплатен превозот 10pcs/многу направи ЛОГО сина светлина Флеш Copter led Slingshot LED Copter Осветлување до Играчка Led Стрелка

DEN 235.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1. големина : 16.8*2,2 см
со сина led светла
материјал : пластика
ОЕМ е достапна
Lastest Топла промоција подароци
Висок Квалитет и Ниска Цена
фабрика цена понудена
2.пакување : 1pc/OPP вреќа
MEAS : 55*40*45см
G. W. : 16kgs
3.примероци се слободни, курир провизии платени од страна на купувачот
4.Рок на плаќање : 30% како депозит од страна на T/T, пред производството,
70% Биланс Т/T пред пратката или против копија на BL
јас може да се направи ЛОГО

Кон својствата

Повод:
Ноќта На Вештерките,Божиќ
Број На Модел На:
JY
is_customized:
Yes
Блескав Време:
10hours
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број на Компјутери:
10pcs
производство име :
led slingshot стрелка хеликоптер
Материјал:
Пластични
телото на боја:
пинк сино зелена жолта
Led боја:
Сино светло
Големина:
16.8*2,2 см
G. W:
12g
Батеријата:
2 парчиња AG3
Пакет:
1pcs/opp вреќа

Најдобри предлози во категоријата