.

.

20pcs/многу Светлечки стап додатоци пластични чаши рамка срце облик сјај светлината се држиме очила за партија концерт материјали

20pcs/многу Светлечки стап додатоци пластични чаши рамка срце облик сјај светлината се држиме очила за партија концерт материјали

DEN 707.52
DEN 545.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


20pcs/многу Светлечки стап додатоци пластични чаши рамка срце облик сјај светлината се држиме очила за партија концерт материјали
Облик : срцето
Големина : 18*од 6,2 cm
Совети : Оваа ставка е само очила рамка,без светлина да се држи.
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите Совети.

Кон својствата

Повод:
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Блескав Време:
8-12hours
Број На Модел На:
PTL1012*20
Број на Компјутери:
20pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
name5:
љубов очила
Без разлика дали на светлина:
no
Пакет Се Вклучени:
20pcs/многу
Usage2:
Бар Материјали
ip камери 1080p wifi:
Наочари
Карактеристики:
светат во темница
Име:
блескав очила
Name2:
прозрачна очила
name3:
led очила
Повод:
led партија материјали

Најдобри предлози во категоријата