.

.

Топла Продажба 105*48cm 50pcs/многу Свадба globos balao dove балони мир птица топката гулаби фолија балони

Топла Продажба 105*48cm 50pcs/многу Свадба globos balao dove балони мир птица топката гулаби фолија балони

DEN 1920.00
DEN 1824.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

топла Продажба 105*48cm 50pcs/многу Свадба globos balao dove балони мир птица топката гулаби фолија балони
Големина 105*48cm
Боја Стандардна боја
Материјал Фолија балон хелиум балон
Повеќе квантитет цел ,Pls не контактирате,Ќе добиете Голем попуст !!!! !
Ако wi ќе купите голема количина ( повеќе од 120 ), Бесплатен превозот ОД DHL, Fedex ,UPS-от , SF,ARAMEX, (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Тајланд, Италија, Австралија,Швајцарија, сад, Канада Uniten Царство,Gemany Европски земји ) и и така натаму, но надвор од Русија, Бразил и Израел ,чиле )
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Ballon Големина:
105x48cm
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
Бренд Име:
kuchang
Повод:
Годишнина,забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
H5015
Материјал:
Фолија
Земја на потекло:
Кина
Пакет:
50pcs/многу
Повод:
Партија
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата