.

.

100pcs/многу Куки пластични кеси 10x10cm розова и злато bowknot само лепило кеси за бисквити снек печење пакет

100pcs/многу Куки пластични кеси 10x10cm розова и злато bowknot само лепило кеси за бисквити снек печење пакет

DEN 187.20
DEN 159.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција :
Материјали : храна-одделение opp
Големина : 10x10+3cm
Боја : розова,злато
Употреба : Бисквити, колачи, леб,подарок.
Пакет се вклучени : 100pcs/многу
Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде торби, не вклучувајќи декорација производи во слики.
Ние, исто така, имаат и други торта мувла и cookie пакување кеси ве молиме да ги видите :

Превозот :
Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 1-7 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.
Превозот време :
САД 10-20 работни дена
ЕУ coutries и Азија countries15-25 работни дена
Руската земја и земјите во близина 25-55 работни дена
Јужна Америка земји 25-45 работни дена.
Други земји : со 25-35 работни дена.
Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2. Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, на денот телефон и ако се бара враќање на парите или замена. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот? s цена (со исклучок на превозот и трошоците за).
Услови на Продажба :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. На Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

Кон својствата

боја:
злато, Розова
Повод:
роденден
Бренд Име:
shinysun
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата