.

.

пеперутка плоштадот Ласерски Сече хартија бонбони чоколадо подарок кутија за свадба, роденден чај партија се залага за промет на Големо

пеперутка плоштадот Ласерски Сече хартија бонбони чоколадо подарок кутија за свадба, роденден чај партија се залага за промет

DEN 2.88
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Убаво и креативни.
Осветлувањето на вашата забава!
Име : подарок кутија
Материјал : хартија
Големина : appox 6*6*6cm
Тежина : appox 8.5 грама
Боја и Дизајн : 1# црвено; 2# бела; 3# виолетова; 4# сјајна црвена; 5# розова; 6# крем
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи ги и 1 компјутер * подарок кутија

Кон својствата

боја:
Измешани или порака нас
Повод:
Партија
Број На Модел На:
532048
Бренд Име:
Haurry
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Подарок кутија

Најдобри предлози во категоријата