.

.

Топла Airsoft Маска Половина Лице Метал Челик Нето Мрежа Маска Лов Тактички Заштитна КС ноќта на Вештерките Партија Половина Лицето Маска

Топла Airsoft Маска Половина Лице Метал Челик Нето Мрежа Маска Лов Тактички Заштитна КС ноќта на Вештерките Партија Половина

DEN 455.04
DEN 455.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис на производот Оваа procduct помина ANSI Z80.3 топката капка тест, и може да се користи на температура од -10-42 целзиусови степени.
Минимална отпорност на маската е 800 FPS.
Двојно еластична headband може да се прилагоди за да се прилагодува на корисникот главата.
Одличен изглед, удобно дизајн, тоа може да се вклопат парична казна под брзо шлем.
Многу лесен и добар дише.
Образ дел е мека и comfortale, тоа може да се заштити вас и го прави полесно да се види во airsoft игри.
Совршен за тактички е потребно, airsoft игри, CS итн.
Спецификации
Материјал : еколошки лесна челик + 1000 D најлон.
Големина : 24*15cm (Имајте на ум : може да биде малку грешки во мерењето.Ви благодариме за вашето разбирање)
Нето Тежина : 0.099 kg
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Фото Екранот

Кон својствата

Бренд Име:
правец на приказната
Маска Материјал:
Метал
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Покрива Област:
Полно Лице
Тип:
Негативец Шега
Број На Модел На:
JJ3634-01
Функција:
Тактички Половина Лицето Маска
тип 1:
Метална Жица Половина Лицето Маска
Маска Материјал:
Лесна челик + 1000D најлон
тип 2:
Партија Маски
Применливи прилики:
Отворено Лов КС

Најдобри предлози во категоријата