.

.

1pcs Мини Пластични Рака Одржа Топката Партија Балон Inflator Воздушна Пумпа Преносни Корисни Балон Декорација Алатки Пад на Превозот

1pcs Мини Пластични Рака Одржа Топката Партија Балон Inflator Воздушна Пумпа Преносни Корисни Балон Декорација Алатки Пад на

DEN 57.60
DEN 37.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1pcs Мини Пластични Рака Одржа Топката Партија Балон Inflator Воздушна Пумпа Преносни Корисни Балон Декорација Алатки Капка Превозот Лесен и portative.
Корисна топката барел пумпа.
Погоден за кошарка, фудбал, одбојка, фудбал, итн.
Дојде со една игла адаптер.
Со компактен дизајн, лесна тежина пластика , удобна рачка за користење.
Тоа е погоден за inflating надувување балон.
Мини Големина : 17cm
Дијаметар : 3cm
Забелешка : ако се оштетат во транзит, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе целосна наплата наскоро, ви благодарам. Ние не нудиме бои избор. Вашата цел ќе бидат испратени во Бои по случаен избор. 1x Мини Рака Воздушна Пумпа Inflator
Превозот Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние ќе го цениме оставајќи позитивни повратни информации,Ние ќе се направи упорни напори да се надополни.Однапред ви благодариме! Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши problemand ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо, ве молиме овозможи одложување одговор за не-бизнис време. Ќе ни биде мило да ви одговориме на вашите прашања може да имате.

Кон својствата

Повод:
Број На Модел На:
Балон Inflator Воздушна Пумпа НОВИ
Бренд Име:
eTya
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
No
Класификација:
Ballon Пумпа
Обликот Стил:
Лента
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Тип:
Партија Балон Inflator Воздушна Пумпа
балон пумпа:
за латекс балон, фолија балон

Најдобри предлози во категоријата