.

.

Rivca Snap Копчето накит Кристал најновите rivca копчето snap копчето за 18mm snap копчето накит D02221

Rivca Snap Копчето накит Кристал најновите rivca копчето snap копчето за 18mm snap копчето накит D02221

DEN 227.52
DEN 136.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Метална боја:
D02221 Mixcolour
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Rivca
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Никој
Должина:
18mm Snap button
Број На Модел На:
метал копчето
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри предлози во категоријата