.

.

VOQ Нов Дизајн Плетенка Јаже Ширина Кожа Хривнија За 2017 Rrendy Жени Мажи Нараквици & Алки Луксузни Накит VQ031

VOQ Нов Дизајн Плетенка Јаже Ширина Кожа Хривнија За 2017 Rrendy Жени Мажи Нараквици & Алки Луксузни Накит VQ031

DEN 264.00
DEN 135.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-Мејл или Али ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме!
Забелешка :
Ако се измеша нарачки помалку од $180, бесплатен превозот : Кина пост воздух mail;
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС.
Цел повеќе од 3 еез, Попуст 5% попуст. производ прирачник : Наслов : Плетенка Јаже Хривнија Материјал : Алуминиумски+ Кожа Должина : 20cm Квалитет : 100% висок квалитет

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
vq031
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бренд Име:
VOQ
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Функција:
Никој

Најдобри предлози во категоријата