.

.

Томас Тигар Око Корални Природата Камен Монистра Хривнија Одговара TS Шарм, Синџир Должина 4.5 cm, Глам Накит Душата Подарок за Жените TS B501

Томас Тигар Око Корални Природата Камен Монистра Хривнија Одговара TS Шарм, Синџир Должина 4.5 cm, Глам Накит Душата Подарок

DEN 516.00
DEN 423.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мушка Нараквица со Шарм Превозникот
Platinum позлатен
обоена бамбус корали, симулирани malachite, симулирани тиркизна, џаспер, тигар око
Дебелина : 0.8 cm

Кон својствата

Должина:
Length 14cm, Length 15cm, Length 16cm, Length 17cm, Length 18cm, Length 19cm, Length 20cm, Length 21cm, Length 22cm, Length 23cm, Length 24cm, Length 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TS B501
Метали Тип:
бакарни легури
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
is_customized:
No
Бренд Име:
hemiston
превозот:
Бесплатен превозот
Услуга:
Пад на превозот
Должина:
ajustable
Метали Тип:
Platinum Позлатен

Најдобри предлози во категоријата