.

.

Нова 2 Бои 18MM Snap Копчиња Накит Кинески Стил Монета Purses Цвет Паричници Торбичка Деца Девојка Жените Пари Кеси За Подарок

Нова 2 Бои 18MM Snap Копчиња Накит Кинески Стил Монета Purses Цвет Паричници Торбичка Деца Девојка Жените Пари Кеси За Подарок

DEN 67.20
DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
ZN030
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
XINNVER
Функција:
моден накит
Snap Копчето Монета Purses:
Одговара 18mm / 20mm Прилепува
ОДГОВАРА ЗА:
Snap Бразлетна,Прстен , Ѓердан
одговараат за:
Жени , Жени, Девојки ,мажите
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата