.

.

Multilayers Рок Шила Занитвам Синџири Готски Панк Широк Ткаенината Кожа Хривнија Алка 2017 Мода се Мажи Нараквици Накит pulseiras

Multilayers Рок Шила Занитвам Синџири Готски Панк Широк Ткаенината Кожа Хривнија Алка 2017 Мода се Мажи Нараквици Накит pulseiras

DEN 85.92
DEN 79.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бренд Име:
KMVEXO
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
хривнија 2017
Функција:
Расположение Tracker
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Тежина:
21g
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Тип:
кожа хривнија
Должина:
22cm
Ширина:
2.9cm

Најдобри предлози во категоријата