.

.

60pcs Мешани Дрвото на Животот Snap Копчето Круг Куполи Фото Печатење на Стакло Cabochon Копчиња одговара DIY 18MM Snap Шарм Нараквици Евтини Продажба

60pcs Мешани Дрвото на Животот Snap Копчето Круг Куполи Фото Печатење на Стакло Cabochon Копчиња одговара DIY 18MM Snap Шарм

DEN 607.68
DEN 577.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


60pcs Мешани Дрвото на Животот Snap Копчето Круг Куполи Фото Печатење на Стакло Cabochon Копчиња одговара DIY 18 MM Snap Шарм Нараквици Евтини Продажба Состојба : 100% Нов Материјал : Стакло + Алуминиумски Дијаметар на Копчето : Прибл.18mm ( 6/8") Дебелина : 9mm ( 3/8") - 9.6 mm( 3/8") Големина на Snap Fastener : 5.5 мм( 2/8") 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен Карактеристики : Дрвото на Животот Пакет : трговија на големо 60pcs мешани модели во висок квалитет на ПЛАЌАЊЕ : 1. Ние прифаќаме Alipay,Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ПРЕВОЗОТ : 1. Ние Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO. 2. Сите предмети ќе биде испратена навремено по плаќање на проверка. Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена. Доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 4. Ве молиме НЕ го изберат Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. 5. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 6. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. така купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. На пример, Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји. Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите. Или, ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање. НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1. Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не ја покривајте предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма. 2. Ве молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. 3. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај, мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. 4. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Ако ви се врати на точка купени од нас, тоа мора да се врати во Оригиналната Состојба и пакување со сите компоненти, додатоци и прирачник вклучени. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати објектот. ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ & КОНТАКТ СО НАС НА : 1. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата. Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор во рок од 24 часа, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
лепак
Материјал:
Стакло
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
SBN0012
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен,Ниту Еден
Должина:
22cm
Бренд Име:
EAMIOR
Функција:
дрвото на животот snap копчето
Шема:
Дрвото на Животот дизајн
Дијаметар:
18mm snap копчиња многу

Најдобри предлози во категоријата