.

.

HAWSON Хривнија Жените со Мајка Бисер Накит Шарм Розово Злато Дами Синџир Хривнија Најдобар Подарок за Девојка

HAWSON Хривнија Жените со Мајка Бисер Накит Шарм Розово Злато Дами Синџир Хривнија Најдобар Подарок за Девојка

DEN 959.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 71029
Димензии : должина : 23 cm /Дијаметар : 2.95 инчен
Тежина : 10 g
Пакување : Еден пар спакувани во една кеса.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Детали Покажуваат :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Школка
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Број На Модел На:
71029
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
триаголник
Функција:
Додатоци
Должина:
Length
Тежина:
10 g
боја:
како на слика

Најдобри предлози во категоријата