.

.

Роуз Злато Locket Срцето Нараквици Жени, Девојки со Париз, Ајфеловата Кула 925 Фунта Сребро Синџир Шарм Хривнија Мода Накит

Роуз Злато Locket Срцето Нараквици Жени, Девојки со Париз, Ајфеловата Кула 925 Фунта Сребро Синџир Шарм Хривнија Мода Накит

DEN 584.64
DEN 409.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис на производот ID : 6996
Име : Луксузни шарм нараквици&накит за жените Должина : Прилагодлив 17-21 покажува cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Сестра /Себе Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ys1228
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
BELAWANG
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
is_customized:
Yes
Метали Тип:
100% 925 Sterling Silver
Обликотшема:
Ајфеловата Кула Форма
Функција:
Анти-Алергија
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
испорака:
капка превозот и бесплатен превозот
Пол:
жените унисекс мажите се љубители' девојки
pulseira feminina:
Pulseiras Mujer
925 фунта сребрена алка на синџирот на хривнија:
кристал Ајфеловата кула шарм хривнија за жени
Стил:
тренди/мода/класичен/прекрасна симпатична/гроздобер
Материјал:
100% реално 925 sterling silver & Злато-боја

Најдобри предлози во категоријата