.

.

XUSHUI XJ Куче Шепа Стапало Стакло Cabochon Нараквици за Жените Мулти-слој Црна Кожа Beaded Нараквици & Алки Мажите Накит

XUSHUI XJ Куче Шепа Стапало Стакло Cabochon Нараквици за Жените Мулти-слој Црна Кожа Beaded Нараквици & Алки Мажите Накит

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло,кожа 3. Боја : црна 4. Должина : 18+7 cm / 7.08+2.75 инчи 5. стакло Дијаметар : 2cm / 0.78 инчен Пакет Содржина Пакет : 1*Нараквица во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
XUSHUI XJ
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
XL0328
Материјал:
кожа

Најдобри предлози во категоријата