.

.

YUKAM Задржи Колекција Кристал Љубов Најдобри Мајка Срцето Слајд Шарм Копчиња Чувар Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Нараквици за Жени

YUKAM Задржи Колекција Кристал Љубов Најдобри Мајка Срцето Слајд Шарм Копчиња Чувар Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа

DEN 394.56
DEN 276.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


YUKAM Задржи Колекција Кристал Љубов Најдобри Мајка Срцето Слајд Шарм Копчиња Чувар Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Нараквици за Жени
БРЕНД : YUKAM
МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки Челик + Цинк Легура
ГОЛЕМИНА : 21cm
БОЈА : Сребро, Злато, Злато се Зголеми
КОЛИЧИНА : 1 Set X Хривнија
ГЛАВНИОТ КАМЕН : Кристал Rhinestones
ПОГОДНИ ЗА : Љубовници / Женски / Жени / Пријател / Девојка / Сопруга / Двојки
ОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија / Патување
ПАКУВАЊЕ : OPP Вреќа
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ви благодариме.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Имајте Нараквици
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
YUKAM
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стилот 1:
Имајте Шарм Нараквици
пад на превозот услуга:
Dropshipping Прифатени
Стил 2:
Креативни Љубовници Нараквици
Повод:
На вљубените Подароци Годишнината Ангажман Партија, Свадба, Роденден Подароци
моден накит:
Моден Љубовник Накит Засекогаш&Секогаш Нараквици
Тежина:
38g
боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Заштита На Животната Средина Материјал:
Еко Пријателски Доведе Слободни Никел Слободни
Функција:
Жените Накит, Додатоци За Декорација
Пол:
Жените Дами Девојки, Љубовници, Пријатели Девојка Ќерка

Најдобри предлози во категоријата