.

.

MQCHUN Нови Алиса во земјата на Чудата Шарм Нараквици&Алки Зајакот Шапка Bowknot Сина, Розова Ѕвезди Монистра Мода Жените Хривнија -25

MQCHUN Нови Алиса во земјата на Чудата Шарм Нараквици&Алки Зајакот Шапка Bowknot Сина, Розова Ѕвезди Монистра Мода Жените Хривнија

DEN 146.88
DEN 108.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


MQCHUN Нови Алиса во земјата на Чудата Шарм Нараквици&Алки Зајакот Шапка Bowknot Сина, Розова Ѕвезди Монистра Мода Жените Хривнија -25
Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 20cm Тежина : 5.6 g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс
Погодни за : Млади и Зрелост женски машки и

Кон својствата

Бренд Име:
MQCHUN
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
zzz
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
алиса во земјата на чудата
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Шема:
алиса во земјата на чудата
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Најдобри предлози во категоријата