.

.

BELAWANG Убави Розова Muarno Стакло Шарм Нараквица со Безбедноста на Синџирот на Сребрена Боја Срцето Шарм Хривнија за Жени Автентични Накит

BELAWANG Убави Розова Muarno Стакло Шарм Нараквица со Безбедноста на Синџирот на Сребрена Боја Срцето Шарм Хривнија за Жени

DEN 383.52
DEN 268.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис на производот ID : 6919
Име : BELAWANG Шарм Хривнија за жени Мода DIY Накит Meterial : Сребрена боја Тежина : Околу 30g Стил : Бохемија, Романтични, Мода, Симпатична, Луксузни Повод : Секојдневниот/Датира/Свадбена/Партија/Подарок/Одмор Подарок за : Жените, сопруга, девојка, ќерка, најдобар пријател, себе си, мамо Испорака : Бесплатна испорака& Drop превозот Пакување : Секој во OPP вреќа
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Кон својствата

Должина:
18CM, 19CM, 20CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
BELAWANG
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
PS3865
is_customized:
Yes
Функција:
Добро Расположение
Метали Тип:
сребрена боја
Повод:
Дневно/Датира/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Стил:
Бохемија, Романтични, Мода, Симпатична, Луксуз
Тежина:
About 30g
боја:
White&розова
испорака:
бесплатен превозот&drop превозот
Пакет:
OPP вреќа
Подарок за:
Жените/ Жена/ Мајка/ Ќерка/ Девојка
Нараквици & Алки:
шарм хривнија за жени сребро.
кристално сребро хривнија:
Оригиналниот Нараквици
Сребрена Боја Нараквици Накит:
кристал шарм хривнија

Најдобри предлози во категоријата