.

.

10pcs/многу Нови Предвремени Накит Цвет Snap Копчиња 18mm Копчето Шарм за Жените се Вклопуваат Сребро Кожа Snap Хривнија

10pcs/многу Нови Предвремени Накит Цвет Snap Копчиња 18mm Копчето Шарм за Жените се Вклопуваат Сребро Кожа Snap Хривнија

DEN 216.00
DEN 190.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YA454
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
На bloomer

Најдобри предлози во категоријата