.

.

Црна Snap Кожа Хривнија Ретро рачно изработени Плетенка Широк Кожа Snap Копчето Хривнија Накит одговара 18MM Snap Накит 2572

Црна Snap Кожа Хривнија Ретро рачно изработени Плетенка Широк Кожа Snap Копчето Хривнија Накит одговара 18MM Snap Накит 2572

DEN 64.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Кутија Синџир
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
бум живот
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
541
Материјал:
Легура Кожа
Должина:
23cm

Најдобри предлози во категоријата