.

.

5 компјутери Природен бисер нараквици малку пчела нараквици druzy хривнија закачам со циркони шарм монистра направена бисер нараквици 3280

5 компјутери Природен бисер нараквици малку пчела нараквици druzy хривнија закачам со циркони шарм монистра направена бисер

DEN 1752.00
DEN 1595.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.
На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.
2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии.
3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,итн.
4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал Природен камен Ментално : ниту еден Камен големина : во споредба со владетел Облик : слободна форма круг Кол. : Прибл. 50-60mm

Кон својствата

Метална боја:
МИКС ОД БОИ
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
COLARMIX
Број На Модел На:
3280
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бисер Форма:
Компир
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Затворач Тип:
Никој

Најдобри предлози во категоријата