.

.

Новиот Дизајн DIY Хривнија Детелина Шарм Кристално Стакло Монистра Нараквици & Алки парична Казна Накит За Жените со Висок Квалитет Подарок S348

Новиот Дизајн DIY Хривнија Детелина Шарм Кристално Стакло Монистра Нараквици & Алки парична Казна Накит За Жените со Висок Квалитет

DEN 227.52
DEN 182.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ДЕЛИКАТНА ЖИВОТ
Dalaful предлага едноставен, модерен и убава disign идеја, endows производи лични виталност,
ги тераат луѓето да amaze на infiniteness на дизајнерите' имагинација простор и experiencethe broadness
и deepness на уметноста. Dalaful прецизно стапови за квалитет и е најдобар модерен подарок.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Змија Синџир
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Бренд Име:
Dalaful
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
боја:
Зелена
Должина:
18 CM , 20 CM
Стил:
Мода,Етнички,Гроздобер,Ретро,Класичен,Романтични,Чешка
Пол:
Децата, на Жените
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
испорака:
Бесплатен превозот
Материјал:
Легура монистра,Стаклени монистра,Кристално Монистра
Погоден Лица:
Девојка Мајка, Сопруга, Сестра љубовник Пријатели

Најдобри предлози во категоријата