.

.

Рачно Изработени Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Жените Гинко Лист Отворање Нараквици

Рачно Изработени Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Жените Гинко Лист Отворање Нараквици

DEN 2643.84
DEN 2115.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45983] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
WKOUD
Метали Тип:
Тајландски Сребро,Сребро.
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Дијаметар:
21

Најдобри предлози во категоријата