.

.

Имајте Колективна Микрофибер Кожа Хривнија Двојно Бенд 43cm Реверзибилна Заврши Хривнија одговара Слајд Шарм SCB036

Имајте Колективна Микрофибер Кожа Хривнија Двојно Бенд 43cm Реверзибилна Заврши Хривнија одговара Слајд Шарм SCB036

DEN 264.00
DEN 172.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Реден Број
SCB036
Точка Име Задржи Колективна Микрофибер Кожа Хривнија Двојно Бенд 43cm Реверзибилна Заврши Хривнија одговара Слајд Шарм SCB036
Материјал
КОЖА+Цинк Легура
Должина
За 43cm + 10 mm широк
Тежина
Околу 10 G
Пакување
едно Парче Во Една OPP Вреќа
1.Ние обично го прифатат плаќање преку
2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.
3.Парите е сигурен во Aliexpresss сметка ,pls направи потврда на aliexpress и ослободување пари откако стоката е примена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,pls се чувствуваат слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации .ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било каков проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,pls не двоумете се да контактирате со нас во 7days по приемот на предмети.Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да бидат во нивните origional пакување.
Деталите како следново :
1.Можете да контактирате со оставање порака на aliexpress или ни e-mail на : lsgroup01 dot legenstar.com
2.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .

Кон својствата

Бренд Име:
Legenstar
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
43 cm
Синџир Тип:
кожа
is_customize:
Yes
боја:
мулти злато
Должина:
43 см
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
товарни:
Бесплатен превозот
Точка име :
слајд шарм хривнија

Најдобри предлози во категоријата