.

.

Trendsmax 11mm 20.5 cm Mens Женска Види Бенд Линк Мрежа од не ' Рѓосувачки Челик Магнет Терапија Здрава Хривнија Алка KB510

Trendsmax 11mm 20.5 cm Mens Женска Види Бенд Линк Мрежа од не ' Рѓосувачки Челик Магнет Терапија Здрава Хривнија Алка KB510

DEN 398.88
DEN 259.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Trendsmax
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
KB510A
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
База на метал:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Ширина:
11mm
Периметар:
20.5 cm
Тежина:
34g
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Тип На Производ:
Мажите хривнија накит
Должина:
20.5cm

Најдобри предлози во категоријата