.

.

Вистинска Кожа Хривнија Мода Широк Вистински Brown & Црна Плетенка Жени Мажи заврши Хривнија Големина Прилагодливи Мажите Jewerly

Вистинска Кожа Хривнија Мода Широк Вистински Brown & Црна Плетенка Жени Мажи заврши Хривнија Големина Прилагодливи Мажите Jewerly

DEN 239.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Андроид
Бренд Име:
BISAER БС
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
GP0337-1
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Пол:
Мажи
Функција:
Повик За Потсетникот
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
кожа
боја:
како се покаже слика
Материјал Тип:
кожа
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Должина:
23.5CM

Најдобри предлози во категоријата