.

.

Сребро Позлатен Birthstone Шарм Проширување Со Жица Хривнија Алка За Жените Сакаат Шарм Најдобар Пријател Роденден Подароци Pulseiras

Сребро Позлатен Birthstone Шарм Проширување Со Жица Хривнија Алка За Жените Сакаат Шарм Најдобар Пријател Роденден Подароци

DEN 81.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Сребро Позлатен Birthstone Шарм Проширување Со Жица Хривнија Алка За Жените Сакаат Шарм Најдобар Пријател Роденден Подароци Pulseiras

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
xy160
Бренд Име:
TBJFU
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Канал поставување
Функција:
NO
Производ ID:
XY160411
Дијаметар:
За 65mm

Најдобри предлози во категоријата