.

.

Рачно Изработени Модни Широк Вистински Кафеави / Црни Ткаенината Кожа Хривнија & Алки Плетенка Wristband Унисекс Прилагодливи Мажите Jewerly

Рачно Изработени Модни Широк Вистински Кафеави / Црни Ткаенината Кожа Хривнија & Алки Плетенка Wristband Унисекс Прилагодливи

DEN 287.52
DEN 172.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
GP0338-1
Бренд Име:
BISAER БС
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
кожа
боја:
како се покаже слика
Материјал Тип:
кожа
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Должина:
30CM

Најдобри предлози во категоријата