.

.

3/3.5/6/9.5 mm Mens Женска Плетенка Пченица Линк Хривнија Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Синџир на трговија на Големо Прилагодено Накит LKB499

3/3.5/6/9.5 mm Mens Женска Плетенка Пченица Линк Хривнија Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Синџир на трговија на Големо

DEN 159.36
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Должина:
7inch 18cm, 8inch 20cm, 9inch 23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LKB499
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Davieslee
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
мерење:
Ширина
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Is_Customized:
Yes
реден број:
LKB499
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS
Тип На Производ:
хривнија за мажи

Најдобри предлози во категоријата