.

.

H307 сребро мода накит 925 сребрен накит позлатен хривнија /FGEWWBWB ISDLWYYA

H307 сребро мода накит 925 сребрен накит позлатен хривнија /FGEWWBWB ISDLWYYA

DEN 126.24
DEN 114.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 8 инчи Тежина : 25g

Кон својствата

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Должина:
7.5-8inches
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCH307
FGEWWBWB:
UZUJGPZT
ISDLWYYA:
GSEXGOMH

Најдобри предлози во категоријата