.

.

USTYLE Вистински 925 Sterling Silver Австриската Кристал Прекрасна Мачка Hello Kitty Нараквици & Накит, Модни Накит за жените YB0001

USTYLE Вистински 925 Sterling Silver Австриската Кристал Прекрасна Мачка Hello Kitty Нараквици & Накит, Модни Накит за жените

DEN 2202.24
DEN 1938.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Должина:
42cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
s_customized:
Yes
Стил:
Канцеларија/ кариера
Број На Модел На:
YB0001

Најдобри предлози во категоријата