.

.

KYSZDL Природен зелен камен монистра хривнија врежан камен хривнија панк мода се мажи надмоќно накит подароци

KYSZDL Природен зелен камен монистра хривнија врежан камен хривнија панк мода се мажи надмоќно накит подароци

DEN 1199.52
DEN 960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KYSZDL
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Функција:
Нараквици
Метали Тип:
Jade
Компатибилност:
Нараквици
Материјал:
Jade
Должина:
About 20cm

Најдобри предлози во категоријата