.

.

J Продавница Бесплатен Превозот Топла Аниме Самовила Опашка шарм Хривнија Боја Cosplay пол мажи Висок Квалитет на накит

J Продавница Бесплатен Превозот Топла Аниме Самовила Опашка шарм Хривнија Боја Cosplay пол мажи Висок Квалитет на накит

DEN 117.60
DEN 91.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : цинк легура големина : за 19.5 cm

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
се облекуваат
Компатибилност:
клучни синџир
Должина:
19.5 cm
Материјал:
Легура
Повод:
Ангажирање/Годишнината/Партија/Подарок/Секојдневниот Живот
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Најдобри предлози во категоријата