.

.

Бохемски Прекрасна Сина Монистра Мажите Нараквици за Жените Гроздобер Приврзоци Хривнија Bijoux Femme Пријателство Шарм Нараквици & Алки

Бохемски Прекрасна Сина Монистра Мажите Нараквици за Жените Гроздобер Приврзоци Хривнија Bijoux Femme Пријателство Шарм Нараквици

DEN 48.00
DEN 44.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
B0083A
Бренд Име:
SHEEGIOR
Функција:
Декорација
Шарм нараквици боја:
сина боја
додатоци материјал:
Цинк легура, Тиркизна
Додатоци Позлата:
Сребро цинк позлатен
Животната средина standar:
Никел, Олово, Кадмиум слободни, Цинк легура, Тиркизна
Нараквици & Алки тежина:
1 парче хривнија тежина за 14g
нараквици големина:
Нараквици должина околу 19cm
Други прашања:
Цел на повеќе од $10, има мал подарок (стохастички)
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија, Други
накит пакет:
OPP вреќа
Место на Производство:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата