.

.

J Продавница Аниме Наруто Хривнија Kakashi Uzumaki Itachi Konoha Логото Црна Панк Кожни Нараквици Алки за Љубителите Cosplay Накит

J Продавница Аниме Наруто Хривнија Kakashi Uzumaki Itachi Konoha Логото Црна Панк Кожни Нараквици Алки за Љубителите Cosplay

DEN 172.32
DEN 108.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : learher+цинк легура
Големина : синџир должина околу 26cm,
ширина околу 4 см

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Број На Модел На:
JJYS10100
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
кожа синџир
Компатибилност:
Нараквици
Функција:
се облекуваат
Тежина:
40g
Должина:
26cm
Подарок за:
cosplay фанови/девојка/момче пријател/маж/татко

Најдобри предлози во категоријата