.

.

ФАНТАЗИЈАТА УНИВЕРЗУМОТ Freeshipping 1pc шарм Хривнија ALLA02

ФАНТАЗИЈАТА УНИВЕРЗУМОТ Freeshipping 1pc шарм Хривнија ALLA02

DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pcs многу,opp вреќа пакување
ве молиме видете на слика photoed од себе
Превозот
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Пратката од страна на хонгконг пост или кина пост,тоа ќе биде бавно сега, бидејќи на зафатен сезона,pls разбирање.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "DHL" (4days) ЕМС(10days) UPS-от(4-5days),хонг конг Пост Воздух Mail
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме
контактирајте ме слободни.
Политика На Враќање
Објектот кој ќе го добиете ќе биде ист како на сликата и спецификација во продавница, клиентите мора да ги врати во добра состојба во рок од 3 дена од приемот на нив од продавачот.во исто време,e-mail за да продавачот следење Не на пратката.Наплата на износот ќе не го вклучува превозот и ракувањето со трошоците.
Повратни информации
Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации.Сите мои објекти се на добар квалитет. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.ви благодарам многу!
вашето задоволство е наша цел!!

Кон својствата

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
ALLA02
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ФАНТАЗИЈАТА ВСЕЛЕНАТА
Стил:
Класичен
Материјал:
Легура

Најдобри предлози во категоријата