.

.

MKENDN Нови Пристигнување 10мм мат Оникс Turquoises Камен Монистра Завртка капа Нараквици Feminino Јога Реики Молитва машки женски Пол

MKENDN Нови Пристигнување 10мм мат Оникс Turquoises Камен Монистра Завртка капа Нараквици Feminino Јога Реики Молитва машки

DEN 138.72
DEN 83.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BE407
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MKENDN
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
Легура
Име:
Завртка капа Нараквици
Мушка големина:
10мм
Камен:
Мат камен,Ахат камен

Најдобри предлози во категоријата