.

.

Бохемски Multicolor Памук Канапи Нараквици Тибетската Сребрена Боја Етничка Заврши Цвет Snap Копчето Хривнија Накит Pulseras Mujer

Бохемски Multicolor Памук Канапи Нараквици Тибетската Сребрена Боја Етничка Заврши Цвет Snap Копчето Хривнија Накит Pulseras

DEN 90.72
DEN 81.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бохемски Multicolor Памук Канапи Нараквици Тибетската Сребро Позлатен Етничка Заврши Цвет Snap Копчето Хривнија Накит Pulseras Mujer
1)Материјал : памук+алуминиумски
2)Бои : исто Како на слики
3)Количина : 1 string/многу
4)Пакување : 1 string/opp вреќа
5)Тежина : 20g/многу
6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPS-от, Aramex и така натаму (Освен оддалечените области)
7)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Бренд Име:
SAUVOO
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Должина:
60cm
боја:
како исто како фотографии
Кабелот Кол:
6mm
хривнија должина:
20cm
Тежина:
20g/string
metarial:
Памук
КОЛИЧИНА:
1 string/многу
Пакет:
1 string/opp вреќа
Тип На Објект:
snap buttonbracelets
Функција:
ѓумбирот прилепува нараквици
Употреба:
snap хривнија накит

Најдобри предлози во категоријата