.

.

Топла продажба Римски Витез Спартанско Воин Гладијатор Шлем Пол Мажи Црна Мат Камен Мушка Нараквици За Мажи Накит

Топла продажба Римски Витез Спартанско Воин Гладијатор Шлем Пол Мажи Црна Мат Камен Мушка Нараквици За Мажи Накит

DEN 191.04
DEN 115.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашиот магазин
Цел $7 или повеќе бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Трговија На Големо Директно Од Фабрика, Добра Guality И Конкурентна Цена!
Цел повеќе од 10 компјутери, Попуст 5% попуст.
Бренд : Нова
Име : Воин Гладијатор Шлем Хривнија
Метал Materria : Цинк Легура
Камен Materria : Црн Камен Монистра
Периметарот на Бразлетна : околу 19 cm
Мушка Големина : За 8mm

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MKENDN
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Име:
Спартанско Воин Шлем на главата
Други име:
Лава Камен Нараквица,Црна Мат Камен Хривнија
Мушка големина:
8мм
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри предлози во категоријата