.

.

Моден Шупливи Супер Мама Змија Синџир Хривнија Семејство Жените Сакаат Мајка, Мама Алки Изјава Накит Нараквици Бесплатен Превозот

Моден Шупливи Супер Мама Змија Синџир Хривнија Семејство Жените Сакаат Мајка, Мама Алки Изјава Накит Нараквици Бесплатен Превозот

DEN 47.52
DEN 41.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

известување за овој производ, се надевам и ќерка ние не сме продажба Име : Европската Шарм Нараквици & Накит за Жените Должина : 18+5cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Должина:
20cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bespmosp

Најдобри предлози во категоријата