.

.

Сосема Нов Дизајн Девојка Накит Рачно Изработени Нараквици За Жените Шарм Алка Промет На Големо Со Бесплатен Превозот Хривнија Гроздобер Jewlery

Сосема Нов Дизајн Девојка Накит Рачно Изработени Нараквици За Жените Шарм Алка Промет На Големо Со Бесплатен Превозот Хривнија

DEN 179.04
DEN 134.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Бар Поставување
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Змија Синџир
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Нараквици
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри предлози во категоријата