.

.

XUSHUI XJ Скелет Череп шарм нараквици & алки Стакло Cabochon Класичен Накит Гроздобер Браун Јаже Хривнија Жени Мажи Подарок

XUSHUI XJ Скелет Череп шарм нараквици & алки Стакло Cabochon Класичен Накит Гроздобер Браун Јаже Хривнија Жени Мажи Подарок

DEN 42.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Немојте да се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло 3. Боја : 4 Бронзени. Хривнија Должина : 17+5cm (се Прошири синџир), 6.7 инчен+ 1.96 инчен 5. Гем дијаметар : 20mm Пакет Содржина Пакет : 1* нараквица во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
XUSHUI XJ
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Стакло

Најдобри предлози во категоријата